Dziękujemy Ci za wizytę na naszej stronie. Cieszy nas to, że w gąszczu Trójmiejskich gabinetów stomatologicznych Twój wybór padł na nasz ośrodek.

Kryspin-Dent posiada dwa zespoły gabinetów w centrum Gdańska: pierwszy przy ul. Partyzantów 9/1, a drugi przy ul. Kartuskiej 17. W naszej ofercie jest możliwość leczenia problemów związanych z każdą dziedziną stomatologii. W Kryspin-Dent znajdziesz:

Jeśli już wiesz kim jesteśmy i szukasz konkretnej usługi zapraszamy do kliknięcia w obrazek „Usługi” powyżej tego teksu. Menu powyżej pozwoli Ci odnaleźć się na naszej stronie. Przeglądając obrazkowe menu nie zapomnij przewinąć jego elementów za pomocą strzałek, gama usług w naszej ofercie jest bowiem bardzo szeroka. Wystarczy kliknąć w interesujący Cię element, by zapoznać się ze szczegółami.

Zapraszamy do przejrzenia naszej strony. Liczymy na to, że znajdziesz na niej coś dla siebie.

 

Zadzwoń i zapisz się na wizytę!

Kryspin-Dent Kartuska

Kartuska 17
80-103 Gdańsk
Tel.: 58 303 19 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kryspin-Dent Partyzantów

Partyzantów 9/1
80-254 Gdańsk
Tel.: 58 345 91 14
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.