Witamy na stronie dla Pacjentów

Znajdziecie Tu Państwo najbardziej interesujące Was informacje na temat najważniejszych elementów naszej oferty.

Dlaczego Kryspin-Dent.

W rozmowach z naszymi Pacjentami wyszczególniliśmy kilka cech, które najbardziej im odpowiadają i były kluczowe w podejmowaniu decyzji o leczeniu w naszych progach. Oto one:

  • Bezbolesne leczenie – dzięki metodzie komputerowych znieczuleń wszystkie zabiegi w naszych gabinetach są całkowicie bezbolesne.
  • Bezstresowo – atmosfera stworzona przez zespół Kryspin-Dent jest dopełniona ciepłym wystrojem naszego centrum i aranżacją wnętrz zaprojektowaną po to, aby zminimalizować stres związany z wizytą u dentysty.
  • Najlepszy sprzęt – Mikroskopy najnowszej generacji, czy aparaty RTG dostępne w każdym gabinecie to początek długiej listy nowoczesnego sprzętu służącego nam do leczenia naszych Pacjentów.
  • Doskonały i przeszkolony personel – nasi lekarze wykorzystują najnowsze techniki leczenia stomatologicznego i mają obowiązek ciągłego dokształcania, a asystentki w każdej chwili są gotowe służyć pomocą.
  • Program profilaktyki – Nasz Rodzinny Program Opieki Stomatologicznej jest przełomowym projektem mającym zapewnić zdrowie uzębienia naszych Pacjentów i wypracować odpowiednie wzorce zachowań już od najmłodszych lat.

Kliknij w obrazek poniżej i przejdź dalej.

Naszą stronę podzieliliśmy w sposób, który umożliwia Ci swobodną nawigację po niej. W dolnej części artykułu znajdziesz linki do najciekawszych tematów powiązanych z tym artykułem. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Ci powodzenia i do zobaczenia w gabinecie.