Mikroprotezy  pełnią funkcję tymczasowego uzupełnienia braków pojedynczych zębów. Są wykonywane najczęściej z akrylu, a ich sposób mocowania i wygląd zbliżony jest do standardowej ruchomej protezy całkowitej.
Zaletami tego rozwiązania są przede wszystkim:

  • niska cena,
  • szybkie dopasowanie,
  • łatwe wykonanie,

W Pomorskim Centrum Stomatologii Kryspin-Dent mikroprotezy mają zastosowanie w przypadku konieczności zachowania estetyki podczas wykonywania docelowych prac protetycznych oraz po zabiegach implantacji. Ze względu na niski komfort użytkowania tego rodzaju uzupełnienie stosowane jest w sytuacji chwilowego braku środków finansowych po stronie Pacjenta.

Gwarancja ustalonych kosztów leczenia

Zawsze przed rozpoczęciem każdego leczenia ustalamy z Pacjentem dokładną cenę zabiegu. Dajemy gwarancję jej niezmienności, chyba że pojawi się jakaś modyfikacja planu z inicjatywy Pacjenta. Nasi Pacjenci mają zatem możliwość wcześniejszego dopasowania prac protetycznych do swoich możliwości finansowych bez obaw o dodatkowe koszty.

Nieograniczona liczba wizyt w cenie

Nasi Pacjenci po ustaleniu zakresu prac protetycznych i kosztów leczenia mają prawo do tylu wizyt, ile wymaga tego stan uzębienia oraz oczekiwany efekt końcowy bez dodatkowych kosztów. Zdrowie i zadowolenie naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze.