Współczesna stomatologia dostarcza szereg rozwiązań w celu poprawy wyglądu uzębienia w każdym wieku. Coraz częściej wśród dorosłych osób zainteresowaniem cieszą się metody korekcji krzywych zębów bądź przerw między zębowych. Tradycyjne leczenie ortodontyczne w tym wieku niesie za sobą istotne problemy, które nie występują u młodszych Pacjentów m.in.:

  • dłuższy czas oczekiwania na rezultaty, nawet do trzech lat;
  • dyskomfort estetyczny;
  • konieczność noszenia retencji aby utrzymać osiągnięte rezultaty ortodontyczne;
  • kłopot z utrzymaniem odpowiedniej higieny jamy ustnej;
  • dodatkowe trudności m.in.: starte zęby, paradontoza, braki w uzębieniu.

Mając na względzie te niedogodności wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Pacjentów proponując:

  • poprawę zgryzu przez użycie nowoczesnych licówek pełnoceramicznych – cienkich warstw z porcelany skaleniowej cementowanych na zębach własnych Pacjenta;
  • tymczasowe zastosowanie aparatu ortodontycznego, a następnie dalsza korekcja poprzez licówki.

Znacznie krótszy czas leczenia, trwały efekt oraz olśniewająco piękny uśmiech to nie jedyne zalety tego rozwiązania. Nigdy nie jest za późno by odzyskać młodzieńczy wygląd swoich zębów.

 Gwarancja ustalonych kosztów leczenia

Zawsze przed rozpoczęciem każdego leczenia ustalamy z Pacjentem dokładną cenę zabiegu. Dajemy gwarancję jej niezmienności, chyba że pojawi się jakaś modyfikacja planu z inicjatywy Pacjenta. Nasi Pacjenci mają zatem możliwość wcześniejszego dopasowania prac protetycznych do swoich możliwości finansowych bez obaw o dodatkowe koszty.

Nieograniczona liczba wizyt w cenie

Nasi Pacjenci po ustaleniu zakresu prac protetycznych i kosztów leczenia mają prawo do tylu wizyt, ile wymaga tego stan uzębienia oraz oczekiwany efekt końcowy bez dodatkowych kosztów. Zdrowie i zadowolenie naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze.

Korony tymczasowe

Rozumiemy jak ważne dla naszych Pacjentów jest zachowanie estetyki uśmiechu podczas wykonywania prac protetycznych. W przypadku oczekiwania na docelową koronę protetyczną, naszym Pacjentom proponujemy odpowiednio dopasowane korony tymczasowe, które imitują tę właściwą i przede wszystkim chronią zęby.

Planowanie protetyki

Naszych Pacjentów zachęcamy do skorzystania z dodatkowej usługi planowania leczenia protetycznego, która umożliwia osiągnięcie najbardziej satysfakcjonujących rezultatów końcowych i oszczędność czasu. Lekarz na podstawie przeprowadzonej diagnozy i oczekiwań Pacjenta proponuje kompleksowy plan leczenia, przedstawia poglądowy model efektów rozwiązania oraz określa koszty. Po akceptacji i rozpoczęciu leczenia koszty pozostaną niezmienne niezależnie od późniejszej ewentualnej konieczności rozszerzenia leczenia.

Znieczulenie metodą komputerową

W Pomorskim Centrum Stomatologii stosujemy najnowocześniejszą technikę bezbolesnego znieczulenia komputerowego, która jest niezwykle komfortowa i przede wszystkim skuteczna. W trosce o najwyższe bezpieczeństwo naszych Pacjentów cały pakiet do znieczulenia jest zawsze sterylny i jednorazowy oraz w cenie usługi.

Konsylia lekarskie

Dbając o najwyższy standard leczenia prowadzimy konsylia lekarskie. Są to spotkania lekarzy różnych specjalności w celu wybrania najodpowiedniejszego i kompleksowego rozwiązania dla Pacjenta, zgodne z jego indywidualnymi potrzebami.