Proteza całkowita należy do grupy protez ruchomych stosowanych w przypadku bezzębia.
Proteza holenderska różni się od standardowego rozwiązania sposobem wykonania, który jest bardziej skomplikowany i czasochłonny. Umożliwia to jednak znacznie lepsze utrzymanie w jamie ustnej, przez co zwiększa się komfort jej użytkowania.

Charakterystyka protezy holenderskiej:

  • dużo większa wygoda użytkowania w porównaniu do standardowej protezy całkowitej;
  • brak konieczności stosowania preparatu adhezyjnego;
  • szczelność i dokładne przyleganie i dopasowanie do podniebienia.

Efekt końcowy, mimo iż wymaga zwiększonego nakładu pracy, spełnia wszelkie wymagania naszych Pacjentów. Zatem bezspornie warto skorzystać z tego  rozwiązania i bez obaw cieszyć się pięknym uśmiechem.

Gwarancja ustalonych kosztów leczenia

Zawsze przed rozpoczęciem każdego leczenia ustalamy z Pacjentem dokładną cenę zabiegu. Dajemy gwarancję jej niezmienności, chyba że pojawi się jakaś modyfikacja planu z inicjatywy Pacjenta. Nasi Pacjenci mają zatem możliwość wcześniejszego dopasowania prac protetycznych do swoich możliwości finansowych bez obaw o dodatkowe koszty.

Nieograniczona liczba wizyt w cenie

Nasi Pacjenci po ustaleniu zakresu prac protetycznych i kosztów leczenia mają prawo do tylu wizyt, ile wymaga tego stan uzębienia oraz oczekiwany efekt końcowy bez dodatkowych kosztów. Zdrowie i zadowolenie naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze.