Precyzja oraz trwałość konstrukcji protetycznych wykonanych w technologii Cresco sprawiają, że współcześnie jest to rodzaj co raz chętniej stosowany przez lekarzy.
Charakterystyka technologii Cresco:

  • swoboda i doskonałe dopasowanie za każdym razem bez względu na to, który system implantu jest używany;
  • elastyczność i prostota zastosownia;
  • pewność oraz trwałość wykonania konstrukcji protetycznej;
  • eliminowanie zniekształceń, które mają miejsce w przypadku procesów odlewniczych standardowych protez.

Naszym Pacjentom technologia Cresco umożliwia uzyskanie estetycznego, precyzyjnego i trwałego rozwiązania protetycznego, dzięki czemu spełnia ono najwyższe standardy jakości.

Opłata za całość bez żadnych kosztów dodatkowych

 W Pomorskim Centrum Stomatologii zawsze na początku każdego zabiegu zostaje ustalony szczegółowy plan, który określa dokładnie koszt i zakres całego leczenia. Dzięki temu nasi Pacjenci nie muszą obawiać się żadnych opłat dodatkowych, gdyż wszelkie potrzebne narzędzia są uwzględnione w cenie.

Szycie i zdjęcie szwów

W przypadku wykonywania zabiegów, które wymagają u naszych Pacjentów zastosowania szwów ich zakładanie oraz późniejsze zdjęcie jest zawsze wliczone w cenę.

Gwarancja ustalonych kosztów leczenia

Zawsze przed rozpoczęciem każdego leczenia ustalamy z Pacjentem dokładną cenę zabiegu. Dajemy gwarancję jej niezmienności, chyba że pojawi się jakaś modyfikacja planu z inicjatywy Pacjenta. Nasi Pacjenci mają zatem możliwość wcześniejszego dopasowania prac protetycznych do swoich możliwości finansowych bez obaw o dodatkowe koszty.

Nieograniczona liczba wizyt w cenie

Nasi Pacjenci po ustaleniu zakresu prac protetycznych i kosztów leczenia mają prawo do tylu wizyt, ile wymaga tego stan uzębienia oraz oczekiwany efekt końcowy bez dodatkowych kosztów. Zdrowie i zadowolenie naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze.

Planowanie protetyki

Naszych Pacjentów zachęcamy do skorzystania z dodatkowej usługi planowania leczenia protetycznego, która umożliwia osiągnięcie najbardziej satysfakcjonujących rezultatów końcowych i oszczędność czasu. Lekarz na podstawie przeprowadzonej diagnozy i oczekiwań Pacjenta proponuje kompleksowy plan leczenia, przedstawia poglądowy model efektów rozwiązania oraz określa koszty. Po akceptacji i rozpoczęciu leczenia koszty pozostaną niezmienne niezależnie od późniejszej ewentualnej konieczności rozszerzenia leczenia.

Znieczulenie metodą komputerową

W Pomorskim Centrum Stomatologii stosujemy najnowocześniejszą technikę bezbolesnego znieczulenia komputerowego, która jest niezwykle komfortowa i przede wszystkim skuteczna. W trosce o najwyższe bezpieczeństwo naszych Pacjentów cały pakiet do znieczulenia jest zawsze sterylny i jednorazowy oraz w cenie usługi.

Konsylia lekarskie

Dbając o najwyższy standard leczenia prowadzimy konsylia lekarskie. Są to spotkania lekarzy różnych specjalności w celu wybrania najodpowiedniejszego i kompleksowego rozwiązania dla Pacjenta, zgodne z jego indywidualnymi potrzebami.