Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Oddział Stomatologii w Gdańskiej Akademii Medycznej w 2001 r. Następnie odbyłam staż w Szpitalu Specjalistycznym Św. Wojciecha - Adalberta w Gdańsku Zaspie.
W latach 2002 - 2005 pracowałam w Gdańskiej Spółdzielni Lekarskiej przy ul. Szerokiej w Gdańsku na stanowisku lekarz stomatolog. Od września 2005 kieruję zespołem medycznym tworząc nowoczesne i profesjonalne Pomorskie Centrum Stomotologii Kryspin-Dent.
Od 2011 roku prowadzę specjalistyczne szkolenia dla lekarzy z szeroko rozumianego zakresu protetyki.
Wiodącą dziedziną mojej pracy jest planowanie leczenia, problematyka stawów skroniowo-żuchwowych, protetyka estetyczna w tym implantoprotetyka. Interesuje mnie również mikrochirurgia, periochirurgia, endodoncja i chirurgia stomatologiczna.

specjalista chirurgii stomatologicznej

Kalrolina Mazurkiewicz
Ukończyłam z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarskim Oddział Stomatologii w Gdańskiej Akademii Medycznej w 2001r. W trakcie studiów prowadziłam aktywną działalność w Studenckim Kole Naukowym przy Zakładzie Chorób Przyzębia i Błon Śluzowych Akademii Medycznej w Gdańsku.

W dniu 15.03.2012r. zdałam egzamin specjalizacyjny i uzyskałam tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej.

Aleksandra Pytlak
Ukończyłam studia na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Następnie odbyłam staż podyplomowy w prywatnym gabinecie dentystycznym na terenie Trójmiasta.
Obecnie biorę udział w tworzeniu zespołu medycznego w Pomorskim Centrum Stomatologii Kryspin–Dent.

Wiodącymi dziedzinami w mojej pracy są; endodoncja, stomatologią zachowawcza oraz dziecięca.
Stale rozwijam się i podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w różnych kursach i szkoleniach.

Studiowałam na kierunku lekarsko-dentystycznym w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, a następnie na kierunku stomatologii w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.
Staż podyplomowy odbywałam w prywatnym gabinecie dentystycznym w Szczecinie.
Jestem osobą odpowiedzialną, ambitną, ukierunkowaną na ciągłe poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności praktycznych.
Szczególnie rozwijam się w pedodoncji, endodoncji, a także w chirurgii i protetyce.

Paulina Koc
Ukończyłam studia na Białostockim Uniwersytecie Medycznym w 2014 roku. Po studiach odbyłam roczny staż w Gabinecie Stomatologicznym Karedent w Białymstoku. W swojej pracy koncentruję się na stomatologii zachowawczej, endodoncji i pedodoncji. W kręgu moich zainteresowań i kierunku rozwoju znajduje się Endodoncja w powiększeniu, ze szczególnym naciskiem na leczenie kanałowe pod mikroskopem.

Paweł Koc
Ukończyłem studia na Kierunku Lekarsko-Dentystycznym Białostockiego Uniwersytetu Medycznego. Na studiach pracowałem w kole naukowym przy Zakładzie Stomatologii Zachowawczej w Białymstoku. Następnie odbyłem staż podyplomowy w prywatnym gabinecie dentystycznym "KareDent" w Białymstoku.
Wiodącymi dziedzinami w mojej pracy są; endodoncja, stomatologia zachowawcza oraz chirurgia stomatologiczna. Jestem osobą, która stale się rozwija i podnosi poprzeczkę dla swoich umiejetności. Teraz wspołtworzę zespół medyczny w Pomorskim Centrum Stomatologii Kryspin–Dent.

Ukończyłam studia na oddziale Stomatologicznym wydziału lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Roczny staż podyplomowy odbyłam w Pomorskim Centrum Stomatologii Kryspin-Dent. Obecnie uczestniczę w tworzeniu zespołu. W pracy szczególnie pasjonuje mnie endodoncja, stomatologia zachowawcza i stomatologia estetyczna. W tych właśnie dziedzinach stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności praktyczne uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Za cel stawiam sobie bezbolesne leczenie na najwyższym poziomie oraz zadowolenie pacjenta.

Ukończyłam studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas studiów byłam aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, uczestnicząc w licznym konferencjach. Staż podyplomowy odbyłam w prywatnym gabinecie w Trójmieście.
Z pasją zajmuje się stomatologią zachowawczą, dziecięcą oraz leczeniem endodontycznym z użyciem mikroskopu. Staram się nieustannie poszerzać swoją wiedzę podczas szkoleń i kursów.

higienistka stomatologiczna

Paulina Ciulko
 

 

higienistka stomatologiczna/specjalista ds. zamówień

 

higienistka stomatologiczna

 

asystentka stomatologiczna

 

asystentka stomatologiczna

 

asystentka somtatologiczna

 

aystentka stomatologiczna

 

asystentka stomatologiczna

 

aystentka stomatologiczna

 

rejestratorka medyczna

 

rejestratorka medyczna

 

rejestratorka medyczna

Klaudyna Borys
 

technik elektroradiolog

Izabela Gadecka
 

 

Kierownik ds. Marketingu