Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Oddział Stomatologii w Gdańskiej Akademii Medycznej w 2001 r. Następnie odbyłam staż w Szpitalu Specjalistycznym Św. Wojciecha - Adalberta w Gdańsku Zaspie.
W latach 2002 - 2005 pracowałam w Gdańskiej Spółdzielni Lekarskiej przy ul. Szerokiej w Gdańsku na stanowisku lekarz stomatolog. Od września 2005 kieruję zespołem medycznym tworząc nowoczesne i profesjonalne Pomorskie Centrum Stomotologii Kryspin-Dent.
Od 2011 roku prowadzę specjalistyczne szkolenia dla lekarzy z szeroko rozumianego zakresu protetyki.
Wiodącą dziedziną mojej pracy jest planowanie leczenia, problematyka stawów skroniowo-żuchwowych, protetyka estetyczna w tym implantoprotetyka. Interesuje mnie również mikrochirurgia, periochirurgia, endodoncja i chirurgia stomatologiczna.

specjalista chirurgii stomatologicznej

Kalrolina Mazurkiewicz
Ukończyłam z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarskim Oddział Stomatologii w Gdańskiej Akademii Medycznej w 2001r. W trakcie studiów prowadziłam aktywną działalność w Studenckim Kole Naukowym przy Zakładzie Chorób Przyzębia i Błon Śluzowych Akademii Medycznej w Gdańsku.

W dniu 15.03.2012r. zdałam egzamin specjalizacyjny i uzyskałam tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej.

Paweł Koc
Ukończyłem studia na Kierunku Lekarsko-Dentystycznym Białostockiego Uniwersytetu Medycznego. Na studiach pracowałem w kole naukowym przy Zakładzie Stomatologii Zachowawczej w Białymstoku. Następnie odbyłem staż podyplomowy w prywatnym gabinecie dentystycznym "KareDent" w Białymstoku.
Wiodącymi dziedzinami w mojej pracy są; endodoncja, stomatologia zachowawcza oraz chirurgia stomatologiczna. Jestem osobą, która stale się rozwija i podnosi poprzeczkę dla swoich umiejetności. Teraz wspołtworzę zespół medyczny w Pomorskim Centrum Stomatologii Kryspin–Dent.

Ukończyłam studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas studiów byłam aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, uczestnicząc w licznym konferencjach. Staż podyplomowy odbyłam w prywatnym gabinecie w Trójmieście.
Z pasją zajmuje się stomatologią zachowawczą, dziecięcą oraz leczeniem endodontycznym z użyciem mikroskopu. Staram się nieustannie poszerzać swoją wiedzę podczas szkoleń i kursów.

Ukończyłam studia na oddziale Stomatologicznym wydziału lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Roczny staż podyplomowy odbyłam w Pomorskim Centrum Stomatologii Kryspin-Dent. Obecnie uczestniczę w tworzeniu zespołu. W pracy szczególnie pasjonuje mnie endodoncja, stomatologia zachowawcza i stomatologia estetyczna. W tych właśnie dziedzinach stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności praktyczne uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Za cel stawiam sobie bezbolesne leczenie na najwyższym poziomie oraz zadowolenie pacjenta.

Paulina Koc
Ukończyłam studia na Białostockim Uniwersytecie Medycznym w 2014 roku. Po studiach odbyłam roczny staż w Gabinecie Stomatologicznym Karedent w Białymstoku. W swojej pracy koncentruję się na stomatologii zachowawczej, endodoncji i pedodoncji. W kręgu moich zainteresowań i kierunku rozwoju znajduje się Endodoncja w powiększeniu, ze szczególnym naciskiem na leczenie kanałowe pod mikroskopem.

Ukończyłem studia na wydziale lekarskim, kierunku lekarsko-dentystycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyłem w prywatnym gabinecie w Gdańsku. Dziedziny którymi zajmuję się na co dzień to stomatologia zachowawcza, dziecięca oraz endodoncja. Systematycznie poszerzam swoją wiedzę i rozwijam swoje umiejętności w oparciu o najnowsza literaturę i szkolenia ze współczesnej stomatologii.

higienistka stomatologiczna

Paulina Chylińska
 

 

higienistka stomatologiczna/specjalista ds. zamówień

 

asystentka stomatologiczna

Asystentka Karolina Barańska
 

asystentka stomatologiczna

 

asystentka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna Urszula Szulc
 

asystentka stomatologiczna

 

asystentka stomatologiczna

 

rejestratorka medyczna

 

rejestratorka medyczna

 

rejestratorka medyczna

Klaudyna Borys
 

technik elektroradiolog

Izabela Gadecka
 

 

technik elektroradiolog

Krystian Bonin