Pomorskie Centrum Stomatologii  Kryspin-Dent to przede wszystkim najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach, jednak aby spełnić najwyższe oczekiwania naszych Pacjentów z wielką starannością zaprojektowaliśmy i wyposażyliśmy nasze gabinety.

Nawet najlepsi specjaliści tracą na wartości, jeśli nie mają dostępu do odpowiedniego sprzętu. Utrzymanie najwyższego standardu leczenia wymaga więc odpowiedniego sprzętu. W naszym centrum znajdziesz najwyższej klasy mikroskopy operacyjne, fotele stomatologiczne i instrumentarium do zabiegów. Wszystko po to, aby leczenie się powiodło.

Poza oczywistym dla gabinetów stomatologicznych leczeniem, najważniejsze dla nas jest dobre samopoczucie naszych Pacjentów. W tym celu zaprojektowaliśmy nasze gabinety w sposób, który zadowoli nawet najwybredniejsze gusta. Leczenie odbywa się przy pomocy znieczulenia komputerowego, dzięki któremu Pacjent nie odczuwa bólu na żadnym etapie leczenia. Dzieci przed wizytą u dentysty mogą pobawić się w specjalnie do tego przygotowanym kąciku zabaw. Specjalnie przygotowane pomieszczenia mediacyjne pozwalają naszym Pacjentom uniknąć stresu związanego z siedzeniem na fotelu dentystycznym i w przyjaznych warunkach porozmawiać o leczeniu.

Wszystkie usprawnienia w naszych gabinetach skierowane są w jednym kierunku, aby nasi Pacjenci czuli się w naszych placówkach jak u siebie. Liczymy na to, że przekraczając nasze progi odczujesz atmosferę, która powie Ci, że wizyta u dentysty może być bezstresowa.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych gabinetów, kliknij w menu poniżej.