Rodzinny Program Opieki Stomatologicznej został stworzony, by zachęcić naszych Pacjentów do regularnej kontroli dentystycznej od najmłodszych lat, aż po bardzo zaawansowany wiek. Naszym celem było stworzenie spójnego programu, który obejmując całą rodzinę byłby atrakcyjny dla każdej grupy wiekowej.

Dla każdego coś dobrego.

Staraliśmy się, aby nasz program oferował interesujące elementy dla każdego członka rodziny. Dla dzieci przewidzieliśmy zabawę „Smoczy Paszport Małego Pacjenta”, dzięki niej, co 6 wizyt dziecko otrzyma atrakcyjną nagrodę z naszej gabloty. Minimum trzem osobom z jednej rodziny (czy to dorosłym, młodzieży czy seniorom) oferujemy system zniżek na następujące usługi:

  • stomatologię zachowawczą 5%
  • badania i diagnostykę 10%
  • profilaktykę – zabiegi higienizacyjne i estetyczne 5%
  • dla młodzieży posiadającej karty Euro26 lub ISIC 10% zniżki na zabiegi stomatologiczne (ta promocja nie łączy się ze zniżkami dla członków rodziny. Wybór, z której skorzysta należy do Pacjenta)

Szczegółowe informacje o ofertach znajdują się na stronach z obrazków poniżej.

Regularna Kontrola jest Tańsza, niż leczenie.

Dobór dziedzin objętych zniżkami nie jest przypadkowy. Celem programu jest wyrobienie u naszych Pacjentów przekonania, że regularna kontrola jest tańsza, bezstresowa i bezpieczniejsza niż łatanie ubytków raz na jakiś czas. Dodatkowa zachęta w postaci zniżek ma powiększyć jeszcze dystans między regularną kontrolą i poprawianiem małych ubytków, a okazyjnym naprawianiem poważnych schorzeń wynikających z wieloletnich zaniedbań.

Gwarancja i udogodnienia.

Wszystkie nasze usługi są objęte Gwarancją Kryspin-Dent, jej warunki dostępne są na tej stronie: Gwarancja Kryspin-Dent.

W trakcie programu założyliśmy, że nasze centra stomatologiczne mają być miejscem, w którym każdy będzie czuł się komfortowo. Dlatego w naszych ośrodkach zaplanowaliśmy duże i wygodne poczekalnie, dzieci przed wejściem do gabinetu mogą pobawić się w dziecięcym kąciku, a osobom starszym oferujemy szereg udogodnień opisanych w sekcji „Seniorzy”.