Serdecznie zapraszamy młodzież do naszego centrum stomatologicznego. Z myślą o samodzielnych chłopcach i dziewczętach postanowiliśmy umożliwić dostęp do zniżek przy naszych usługach posiadaczom najbardziej popularnych kart zniżkowych dla młodzieży. Nasz wybór padł na kartę Euro26 oraz kartę ISIC. Jeśli posiadasz, którąś z tych kart możesz liczyć na 10% Zniżki w naszym centrum.

W Kryspin-Dent zniżki dla innych członków Twojej rodziny.

Promocja zniżek z kart Euro26 lub ISIC oraz zniżki uzyskane w wyniku udziału w Rodzinnym Programie Opieki Stomatologicznej nie łączą się, ale jeśli już korzystasz z usług naszego centrum, to Twoje regularne leczenie wlicza się w działanie Rodzinnego Programu Opieki Stomatologicznej. Możesz więc skorzystać z tej zniżki i pomimo tego wziąć udział w Rodzinnym Programie Opieki Stomatologicznej, co umożliwi uzyskanie zniżek innym członkom twojej rodziny.

Bezbolesne leczenie.

Pracujemy z młodzieżą i wiemy, że dla Was najważniejsze jest bezbolesne leczenie. Korzystając z naszych usług nasi młodzi Pacjenci wiedzą, że bez względu na stopień uszkodzenia i stan zębów leczenie w naszym centrum będzie bezbolesne.

Gwarancja Kryspin-Dent.

Jesteśmy pewni jakości naszej pracy, dlatego nasze usługi są objęte Gwarancją Kryspin-Dent. Działanie gwarancji dopełnia działanie Rodzinnego Programu Opieki Stomatologicznej i również opiera się na regularnej kontroli stanu uzębienia w naszym centrum stomatologicznym. Dzięki działaniu Gwarancji Kryspin-Dent zyskasz m.in. gwarancję na:

  • Stomatologię zachowawczą  - 3 lata  
  • Endodoncję  - 2 lata    
  • Stomatologię estetyczną – 3 lata
  • Protetykę  - 3 lata
  • Implantologię – 10 lat

Szczegółowe warunki gwarancji znajdziesz na tej stronie: Gwarancja Kryspin-Dent.