Lekarz

Co Cię czeka w Kryspin-Dent?

  • Co oferujemy?

    • stabilne wynagrodzenie uwzględniające także rozwój oraz efekty pracy
    • pracę w zgranym zespole w przyjaznej i twórczej atmosferze
    • możliwość rozwoju indywidualnego i zespołowego zgodnego z zainteresowaniem
    • bardzo dobrze wyszkolony personel medyczny wspierający pracę lekarza
    • perfekcyjnie wyposażone gabinety zabiegowe oraz możliwość testowania nowych narzędzi i materiałów
    • wysoki standard pomieszczeń dający poczucie komfortu pracy
    • możliwość korzystania z m.in.z mikroskopów operacyjnych, tomografu komputerowego oraz pomieszczenia do planowania leczenia
    • dużą ilość zadowolonych Pacjentów (firma systematycznie się rozwija od 2004 r.)
    • pełne wsparcie w procesie onboardingu (adaptacji)
  • Czego oczekujemy?

    • doświadczenia w pracy minimum 4 lata
    • otwartości i proaktywnej postawy
    • każdorazowego zapoznawania się z zaplanowanym leczeniem Pacjenta
    • chęci dalszego ustawicznego rozwoju i doskonalenia umiejętności
    • chęci współpracy z zespołem lekarzy oraz zespołami asystentek, higienistek, recepcji
    • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
    • gotowości do pracy zmianowej (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 14.00 / 14.00 - 20.00 + jedna pracująca sobota w miesiącu)
  • Jakie zadania czekają na Ciebie?

    • aktywna współpraca z lekarzami
    • ustawiczny rozwój kompetencji medycznych
    • każdorazowe zapoznawanie się z zaplanowanym leczeniem Pacjenta
    • aktywna komunikacja z Pacjentem
    • uzyskiwanie od Pacjentów zgody na zaproponowane leczenie
    • świadczenie usług stomatologicznych
    • rzetelne prowadzenie dokumentacji medycznej
    • wspieranie działania zespołu lekarzy i higienistek poprzez kierowanie Pacjentów na uzasadnione konsultacje oraz wizyty
    • wpieranie w rozwoju personelu medycznego wspomagającego pracę lekarzy

Dołącz do nas