Pomorskie Centrum Stomatologii Kryspin-Dent już od kilku lat prowadzi specjalistyczne szkolenia dla lekarzy stomatologów oraz asystentek. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry szkoleniowej umożliwia przekazywanie głównie wiedzy praktycznej, wysoko cenionej wśród uczestników naszych kursów.

Zależy nam aby czas spędzony na szkoleniach był w pełni wykorzystany, a zdobyte umiejętności ułatwiały i usprawniały codzienną pracę naszych kursantów. Dlatego też niezwykle ważna jest wzajemna komunikacja, która ułatwia nam dostosowanie programów tak aby satysfakcjonowały wszystkich uczestników.

Dziękujemy i zachęcamy do częstych wypowiedzi!

 

Lekarze

Szkolenie wyczerpująco przedstawione. Część praktyczna bardzo pomocna w utrwaleniu teorii. Atmosfera bardzo sympatyczna, sprzyjająca przyswajaniu wiedzy.

lek. stom. Ewa Wnuk

Szkolenie bardzo dobrze zorganizowane. Informacje wyczerpujące. Zajęcia praktyczne na pacjentach – super.

lek. stom. Izabela Grabowska

Super

lek. dent. Maciej Maszewski

Szkolenie zorganizowane profesjonalnie i merytorycznie. Wysoko oceniam część praktyczną. Miła atmosfera i część pozamedyczna interesująca. Polecam.

lek. dent. Dorota Rożdżestwieńska

Dostałam odpowiedź na wszystkie zadane pytania, nawet jeśli przekraczały zakres szkolenia. Doktor Kryspin bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą, co rzadko spotyka się na szkoleniach.

lek. dent. Katarzyna Górczyńska

Szkolenie zorganizowane profesjonalnie zarówno teoretycznie, praktycznie jak i pozamedycznie. Wysoka wiedza osoby prowadzącej, bardzo duża pomoc osób asystujących. Miła atmosfera.

lek. dent. Barbara Kowalska-Kaczmarek

Doskonałe kursy! Zdecydowanie polecam - w szczególności szkolenia indywidualne! Przyswojoną wiedzę już następnego dnia wprowadziłem w swojej praktyce.

lek. dent. Maciej Maszewski

Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecę wszystkim znajomym.

lek. dent. Katarzyna Malotka-Miernik

Polecam stronę praktyczną szkolenia.

lek. dent. Andrzej Gawin

Dziękuję za szkolenia. Sprawnie, na temat i wyczerpująco.

lek. dent. Joanna Brakowska

Wysoka ocena za indywidualne podejście do uczestników, niewielką liczbę kursantów i nastawienie na część praktyczną.

lek. dent. Katarzyna Pelczar

Bardzo polecam szkolenie z koron i licówek pełnoceramicznych. Wiedzę uzyskaną na kursie można łatwo wykorzystać w praktyce. Każdy etap planowania i wykonania prac protetycznych został dokładnie omówiony.

lek. dent. Alicja Maślak

Szkolenie na b. wysokim poziomie. Poruszono wiele kwestii spoza tematyki kursu, doktor wyczerpująco odpowiadała na każde pytanie. Nie mam żadnych negatywnych uwag.

lek. dent. Małgorzata Nahorska

Bardzo polecam szkolenia w Pomorskim Centrum Stomatologii Kryspin-Dent. Na pewno wrócę tu doskonalić swoje umiejętności zawodowe

lek. stom. Bożena Dembowska

Prowadząca w pełni wykorzystała temat. Bardzo szczegółowo wyjaśniła każdy etap pracy. Zmotywowała do dalszego rozwoju.

lek. stom. Adrian Mielnik

Szkolenie,które odbylem w Państwa klinice oceniam na bardzo wysoką notę. Ćwiczenia praktyczne na fantomach odbywały się indywidualnie, co znacząco miało wpływ na jakość doskonalenia swych umiejętności. Nie mam zastrzeżeń do przeprowadzonego szkolenia.

lek. dent. Sebastian Derdowski

Bardzo konkretne i praktyczne, możliwość dopytywania się, mała grupa - to bardzo cenne!

lek. dent. Justyna Hinz - Rogowska

Jestem bardzo zadowolona głównie z praktyki, z małej ilości osób na szkoleniu. Można o wszystko zapytać w każdej chwili i wszystko wykonać samemu.

lek. dent. Małgorzata Falkowska-Kościuszko

Kurs został przeprowadzony bardzo sprawnie. Prowadzący byli przygotowani zarówno merytorycznie jak i technicznie. Wyczerpująco odpowiadali na moje pytania. Zyskałem kilka cennych informacji, które przydają się w codziennej praktyce.

lek. dent. Błażej Derda

Kurs ze stomatologii minimalnie inwazyjnej
- prowadzący odpowiadali wyczerpująco na wszystkie pytania
- atmosfera sprzyjała przyswajaniu wiedzy
- prowadzący posiadali omawiane materiały, mieliśmy możliwość empirycznego

sprawdzenia fizycznych właściwości materiałów

lek. dent. Izabela Chodnikiewicz

Szkolenie rzeczowe, przeprowadzone w sprawny i zorganizowany sposób. Lekarz prowadzący chętnie dzieli się wiedzą i odpowiada nawet na najdziwniejsze pytania uczestników. Dodatkowym atutem jest możliwość podpatrzenia zabiegu na Pacjencie.

lek. dent. Łukasz Puchta

Obie części szkolenia (praktyczna i teoretyczna) były dobrze zorganizowane. Najważniejsza dla mnie była możliwość praktycznego udziału w szkoleniu - na Pacjencie pod okiem specjalisty. Szkolenie spełniło moje oczekiwania.

lek. dent. Lucyna Kotecka-Baran

 

Szkolenia praktyczne w małej grupie, gdzie prowadzący może pracować i rozwiązywać problemy z każdym lekarzem indywidualnie są bezcenne. A tak to odbywało się w Klinice Kryspin-Dent. Polecam!

lek. stom. Bogusława Chwastek

Szkolenie przeprowadzone w profesjonalny sposób. Duży plus za część praktyczną szkolenia. Dr Mazurkiewicz w fachowy sposób przekazała mi wiedzę na temat atraumatycznego usuwania zębów

lek. dent. Anna Kurzyna

Dziękuję za możliwość skorzystania ze szkolenia i przemiłą atmosferę. Ze względu na możliwość czynnego uczestniczenia w przeprowadzanych zabiegach oraz uzyskanie wyczerpujących informacji teoretycznych szkolenie w Centrum Kryspin-Dent oceniam jako jedno z najlepszych, w jakich uczestniczyłam.

lek. stom. Justyna Kazimierska

Pokaż więcej

 Asystentki

 

Dowiedziałam się sporo nowych rzeczy, które będę mogła wykorzystać w swojej pracy. Szkolenie przeprowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze.

asystentka Marta Grzeszek

 

Wysoka wiedza osób prowadzących teoretyczną i praktyczną część szkolenia.

asystent Hubert Kuliński

 

Profesjonalne szkolenie, ciekawa teoria, szeroki zakres wiedzy osób prowadzących. Prosto i zrozumiale przekazane informacje. Praktyczna część szkolenia na bardzo wysokim poziomie. Na pewno będę polecać szkolenie.

asystentka Monika Kiluk

 

Bardzo dużo części praktycznej, co bardzo mi się podobało.

asystentka Dagmara Halbecka

 

Wiele cennych rad do wykorzystania w codziennej pracy gabinetu.

asystentka Agata Andrusiewicz

 

Szkolenia bardzo dobrze przygotowane. Miła atmosfera.

asystentka Monika Chady

 

Bardzo miły zespół, fajnie wyposażona klinika.

asystentka Alona Shemetilo

 

Szkolenie było super, dużo wiedzy i praktyki.

asystentka Renata Idziak

 

Szkolenie przeprowadzone sumiennie i w miłej atmosferze. Dużo przekazanej wiedzy, bardzo szczegółowo i przydatnie.

asystentka Emilia Wierzbicka

 

Szkolenie bardzo fajne. Informacje zdobyte na szkoleniu na pewno będę stosować w codziennej praktyce.

asystentka Karolina Balcerzak

 

Szkolenie bardzo interesujące, wiedza przekazana bardzo dokładnie, precyzyjnie, sympatycznie. Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w takim szkoleniu i będę korzystać dalej.

asystentka Agnieszka Wiśniewska

 

Szkolenie na wysokim poziomie. Jestem zadowolona z części praktycznej i wielu wskazówek  uzyskanych od doktora nie tylko z endodoncji. Uwag nie mam. Mogła by być możliwość obserwacji pracy asysty na żywo.

asystentka Jolanta Tujaka

 

Szkolenie zorganizowane jak najbardziej na wysokim poziomie. Profesjonalnie przedstawiona wiedza.

asystentka Agnieszka Chmielewska

 

Bardzo jasny, zrozumiały przekaz. Profesjonalne przygotowanie slajdów wraz ze zdjęciami (pokazanie przypadków). Profesjonalna część praktyczna – moje marzenia się spełniły. Wyrwałam ząb, wkręciłam implant. Organizacja oraz cała obsługa wraz z Panią Doktor – NA MEDAL. Serdecznie polecam. Niesamowite przeżycie i zdobycie nowych doświadczeń, pogłębienie wiedzy i umiejętności.

asystentka Sylwia Siniczyn

 

Ciekawa i wyczerpująca część teoretyczna. Niebanalna, wesoła, ale merytoryczna część praktyczna.

asystentka Marzanna Kęsicka

 

Wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Personel dobrze przygotowany, ma dużą wiedzę i przekazał dużo ciekawych informacji. Było super. Chyba zacznę studia stomatologiczne.

asystentka Maja Dorna

 

Bardzo szczegółowa część teoretyczna. Polecam innym asystentkom. Można dowiedzieć się wielu innych rzeczy, poznać inne możliwości i rozwiązania. Personel obsługujący szkolenie bardzo miły i sympatyczny.

asystentka Emilia Denkiewicz

 

Najlepsze szkolenie na jakim byłam z zakresu implantologii. Praktyczną część szkolenia oceniam na maksimum, ponieważ mogłam poczuć się jak lekarz.

asystentka Anna Władzińska

 

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Jestem szczególnie zadowolona z części praktycznej, którą poprzedzała teoretyczna część również wytłumaczona w sposób przejrzysty. Będę polecać.

asystentka Anna Kula

 

Najlepsze szkolenie dla asysty w jakim brałam udział. Informacje zdobyte na szkoleniu będę stosować w codziennej praktyce.

asystentka Aleksandra Karczewska

 

Szkolenie w pełni oddało wiedzę prowadzących. Dobrze przekazane informacje, możliwość wykonania samemu czynności protetycznych. A wszystko zadziało się w miłej i przyjaznej atmosferze, gdzie zadbano o komfort i potrzeby uczestników.

asystentka Małgorzta Lewalska

 

Bardzo dobrze przygotowane szkolenie. Prowadzący byli przygotowani w 100%. Bardzo dobre przygotowanie, niczego nie brakowało, nie było marnowania czasu. Sporo przydatnych informacji i można było samemu sprawdzić się w danym zadaniu. Duży plus właśnie za to.

asystentka Karolina Barańska

 

Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w tym kursie. Zdobyłam wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu protetyki. która bardzo pomoże mi w codziennej pracy. Uważam, że wszystko było bardzo dobrze zorganizowane - organizacja czasowa oraz obsługa.

asystentka Agata Lihs

 

Zrozumiale przekazana część teoretyczna. Interesująco i bezstresowo przeprowadzona część praktyczna. Duży zasób wiedzy ze strony prowadzącego lekarza i asystentki. Do tego bardzo miła obsługa i przyjazna atmosfera.

asystentka Anita Puanecka

 

Bardzo interesująca część praktyczna. Pierwszy raz poczułam się jak stomatolog ponieważ miałam do oszlifowania ząb na fantomie. U siebie nigdy tego nie robiłam. Cieszę się, że mogłam przyjechać na szkolenie przeprowadzone w tak miłej atmosferze.

asystentka Irena Wittke

 

Teoretyczna część szkolenia bardzo zrozumiale przekazana. Dużo strony praktycznej, czułam się trochę jak stomatolog :) Będę się starała stosować zasady poznane na szkoleniu u siebie. Do tego przesympatyczne prowadzące i atmosfera. Super!

asystentka Martyna Drapalska

 

Szkolenie było bardzo interesujące, poszerzyłam Swoją wiedzę o dodatkowe informacje. Bardzo mi się podobało.

asystentka Elwira Gajcz

Brak uwag, oby więcej takich szkoleń.

asystentka Kinga Rymiorz

Jestem bardzo usatysfakcjonowana, było super :)

asystentka Elżbieta Mańk

 

Osobiście jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Atmosfera szkolenia, zarówno w części teoretycznej jak i praktycznej bardzo sympatyczna. Bez stresu mogłam osobiście we wszystkich uczestniczyć. Dla prowadzących bardzo duży plus.

asystentka Ewa Piątkowska

Bezstresowe uczestnictwo we wszystkich czynnościach w części praktycznej.

asystentka Monika Pleban

Bardzo dobrze przeprowadzony kurs w miłej atmosferze, bez stresu, jestem bardzo zadowolona, wszystko na plus.

asystentka Aneta Zwierzchowska

 

Profesjonalne podejście, stworzenie dobrej atmosfery,dużo wyniosłam ze szkolenia.

asystentka Katarzyna Boczkowska

Dużo cennych informacji zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej doświadczonych asystentek.

asystentka Dorota Suska-Bartnicka

Jestem zadowolona ze szkolenia. Zdobytą wiedzę wykorzystam w pracy asystentki.

asystentka Barbara Chamier-Cieminska

 

Szkolenie bardzo bogate w treści., ciekawie przeprowadzone. Pani dr Mazurkiewicz, asystentka oraz Pani z recepcji bardzo wspierające.

asystentka Marta Gawin

 

Przemiła atmosfera, profesjonalne podejście, praktyka z użyciem specjalistycznego sprzętu bardzo mi się podobała.

asystentka Weronika Cisowska

Szkolenie bardzo profesjonalnie przygotowane, jestem zadowolona i mam nadzieję wykorzystać zdobytą wiedzą w mojej pracy.

 asystentka Małgorzat Kowalik

Szkolenie w Kryspin-Dencie pomaga w zrozumieniu nurtujących nas pytań i otrzymać satysfakcjonujące nas odpowiedzi.

asystentka Kamila Stec

Szkolenie było bardzo dobre. Zgłaszam się na następne.

 asystentka Urszula Rode

Uważam, że szkolenie przebiegło pomyślnie, szczególnie cieszy mnie etap praktyczny.

asystentka Justyna Wydryszek

Polecam KRYSPIN-DENT do korzystania z ofert szkoleń, ponieważ klinika jest już sprawdzona przeze mnie i przez moje koleżanki z pracy. Informacje są przydatne w praktyce.

asystentka Alicja Górska

 

Szkolenie przebiegało bardzo sprawnie. Część teoretyczna jak i praktyczna na wysokim poziomie.

asystentka Kamila Zielke

Bardzo interesujące szkolenie - zwłaszcza część praktyczna, dużo pomocnych rad, sugestii, ciekawa część teoretyczna.

 asystentka Joanna Kośmider

Pokaż więcej