Prosimy o wypełnienie poniższego formularza z uwzględnieniem pól obowiązkowych oznaczonych gwiazdką.

Cechą większości nowoczesnych rozwiązań w stomatologii jest niezwykła wygoda użytkowania. Dzieje się tak, ponieważ z nowymi rozwiązaniami technologicznymi idzie precyzja pomiaru i wykonania prac. W Pomorskim Centrum Stomatologii Kryspin-Dent łączymy zdobycze najnowocześniejszych technologii w powiązaniu z umiejącymi je optymalnie wykorzystać systemami pracy. Metodologia Akademii Dawsona jest czołową metodą planowania leczenia i absolutną światową czołówką pod względem zadowolenia Pacjentów z efektów prac. W pościgu za idealnym rozwiązaniem wykorzystujemy technologie, które zebrane razem są niedostępne dla wielu gabinetów w Polsce.

Doppler – Dzięki temu sprzętowi wykonujemy bardzo precyzyjne badanie stawów żuchwowo-skroniowych. Jest to badanie obiektywne i jedne z nielicznych, gdzie badany jest staw w ruchu. Wynik pozwala odpowiedzieć na pytania związane z właściwą funkcjonalnością stawów i zminimalizować ryzyko wystąpienia niechcianych efektów użytkowych leczenia. 

Łuk twarzowy – Jest urządzeniem, które służy do skopiowania układu szczęk względem stawu żuchwowo-skroniowego celem przeniesienia go do laboratorium protetycznego. Łuk twarzowy umożliwia dentyście pracę nad układem szczęki, żuchwy i stawów żuchwowo-skroniowych względem siebie. Rejestracja zgryzu jest szybka i całkowicie bezbolesna, a wykorzystanie łuku twarzowego jest nieocenione w protetyce, która wymaga niezwykłej precyzji.

Artykulator – Jest urządzeniem, które za pomocą usytuowanych w nim gipsowych modeli Pacjenta ukazuje relacje szczęki i żuchwy względem siebie. Jest to kolejne narzędzie, które w precyzyjny sposób koncentruje się na prawidłowym zgryzie, pozwala zaplanować estetyczny uśmiech spełniający wymogi funkcjonalne zgryzu.

Mikroskop operacyjny Carl Zeiss Omni Pro Ergo – jest nowoczesnym mikroskopem stosowanym w najlepszych Klinikach stomatologicznych na całym świecie. Pozwala na diagnozowanie i pracę wymagającą niebagatelnej precyzji ruchów i niespotykanej widoczności. Mikroskop jest bramą, która w wielu wypadkach pozwala na uratowanie zęba, a także niebywały wzrost skuteczności prowadzonego leczenia.

DSD (Digital Smile Design) – jest to metodologia i oprogramowanie, za pomocą którego ze zdjęć, radiogramów, zdjęć rtg, tomografii, czy skanów 3d uzyskujemy blat roboczy gotowy do precyzyjnego planowania leczenia. Możemy w sposób doskonały przekazać Pacjentowi i technikom protetycznym nasze zamiary co do zmian w uzębieniu Pacjenta. Zebranie wszystkich obrazów do takiego pulpitu pozwala na precyzyjne wskazanie, które elementy uśmiechu Pacjenta się zmienią, jak doprowadzić do oczekiwanego efektu wizualnego i pokazanie rezultatu Pacjentowi.