Prosimy o wypełnienie poniższego formularza z uwzględnieniem pól obowiązkowych oznaczonych gwiazdką.

Pomorskie Centrum Stomatologii Kryspin-Dent jest ośrodkiem skupiającym specjalistów różnych dziedzin. Przy wykonywaniu skomplikowanego i wieloetapowego leczenia jest to trudna do przecenienia zaleta. Pacjenci nie zdają sobie sprawy, jak skomplikowane może być leczenie, gdy w grę wchodzą zanik tkanek, mechaniczne uszkodzenia, czy zniszczenia zębów. Niejednokrotnie planowanie leczenia wymaga długich konsultacji między wieloma specjalistami, którzy korzystając z różnej wiedzy starają się opracować najwygodniejszą i najszybszą ścieżkę prowadzącą do założonego przez Pacjenta celu.

W Pomorskim Centrum Stomatologii Kryspin-Dent lekarze różnych specjalności spotykają się na konsyliach, by:

  • szczegółowo omówić przypadki leczonych Pacjentów;
  • wspólnie porozmawiać o alternatywnych rozwiązaniach leczenia;
  • ustalić konieczną kolejność prac, w taki sposób, aby był on wygodny i komfortowy dla Pacjenta;
  • opracować szkielet planu leczenia, który zatwierdzony i podpisany przez Pacjenta da gwarancję leczenia i utrzymania ceny.

Wielu Pacjentów decyduje się na podjęcie takiego leczenia w mniejszych gabinetach. Pacjent decydując się na proces często nie wie, co przed nim i jak będzie wyglądał cały proces. 

W Kryspin-Dent naszym celem jest dostarczenie wszystkich potrzebnych do podjęcia decyzji informacji, tak aby Pacjent miał pewność, jakie będą jego dalsze losy i etapy leczenia. Niestety bez lekarzy wielu specjalizacji jest to trudne i obarczone ryzykiem powikłań.