Prosimy o wypełnienie poniższego formularza z uwzględnieniem pól obowiązkowych oznaczonych gwiazdką.

Do naszego Ośrodka przyjeżdżają Pacjenci z całej Polski jak również Pacjenci zagraniczni. Wynika to przede wszystkim z faktu bardzo wysokiej, nawet jak na europejskie standardy jakości usług, przy zachowaniu Polskich standardów cenowych. Ze względu na Pacjentów przyjezdnych postanowiliśmy opracować dwie alternatywne metody leczenia - Planową i Przyspieszoną.

Obydwie metody wyniesione zostały z warsztatów nowoczesnej metodologii Akademii Dawsona, jednak z pomocą naszego doświadczenia i najnowszych narzędzi dostosowaliśmy je do wymagań naszych Pacjentów. Podstawową przyczyną modyfikacji naszej metodologii i skrócenia czasu trwania całego procesu jest duża liczba zagranicznych Pacjentów, którzy przyjeżdżają do Polski w celu odwiedzenia Pomorskiego Centrum Stomatologii Kryspin-Dent. Takim Pacjentom z oczywistych względów zależy na tym, aby cały proces trwał jak najkrócej.

Różnice między planową, a przyspieszoną metodą leczenia zawierają się tylko i wyłącznie w liczbie wizyt i czasie trwania całego procesu. Efekt w przypadku obydwóch metod będzie ten sam. Metoda przyspieszona odbywa się w czasie dwóch dłuższych wizyt w gabinecie, zaś metoda planowa odbywa się na trzech krótszych wizytach. Suma spędzonego na fotelu czasu jest taka sama, jednak mniejsza liczba wizyt pozwala skrócić czas oczekiwania na wynik końcowy, czyli plan leczenia.

Planową metodę rozłożyliśmy na trzy wizyty. Dwie pierwsze pozwalają przeprowadzić konieczną diagnostykę i wywiad oraz przygotować schemat planu. Na trzeciej wizycie Pacjent poznaje szczegóły planu leczenia i uzyskuje odpowiedzi na swoje pytania. Tą metodę sugerujemy osobom zajętym, które nie mogą wygospodarować zbyt dużo czasu w swoim dziennym kalendarzu. Dzięki krótszym wizytom, metoda ta jest bardzo elastyczna i pozwala umówić się na dogodny dla Pacjenta termin.

Metoda przyspieszona pozwala na odbycie wszystkich koniecznych procedur w trakcie dłuższych wizyt, jest to wygodniejsze dla przyjezdnych, którzy często spędzają w Gdańsku tylko kilka dni. Metoda przyspieszona pozwala uzyskać plan leczenia już w 3 dniu od pierwszej wizyty. Jest to więc optymalne rozwiązanie dla Pacjentów z zagranicy.