Prosimy o wypełnienie poniższego formularza z uwzględnieniem pól obowiązkowych oznaczonych gwiazdką.

chirurgia
 W tej dziedzinie pracujemy laserem

Nowoczesna chirurgia stomatologiczna umożliwia przede wszystkim atraumatyczne leczenie oraz zachowanie jak największej części zdrowego zęba.
 Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu rozwojowi naszego centrum oferujemy szeroką gamę zabiegów w zakresie chirurgii jamy ustnej, m.in.:

  • leczenie złamanych zębów;
  • leczenie ruszających się zębów;
  • usuwanie owrzodzeń, cyst oraz narośli, które mogą być przyczyną nieprzyjemnego zapachu z ust;
  • leczenie skomplikowanych przypadków w obrębie chirurgii szczękowo-twarzowej;
  • usuwanie ostatnich zębów trzonowych, tzw. zębów mądrości.

W gabinetach Kryspin-Dent dysponujemy specjalistycznym instrumentarium oraz korzystamy z zaawansowanych rozwiązań i nowoczesnych materiałów. Dzięki temu możemy leczyć nawet najcięższe schorzenia. Na podstawie wnikliwej diagnostyki i szerokiej wiedzy naszych specjalistów dobieramy najlepszy plan leczenia i gwarantujemy niezmienność kosztów. Ważne jest natomiast szybko podjęte działanie, które zwiększa prawdopodobieństwo uratowania naturalnego zęba, a na tym zależy nam najbardziej.

Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, reagując w sposób profesjonalny na jego potrzeby i oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami leczenia w zależności od rodzaju przypadku – wystarczy jedno kliknięcie obrazka, znajdującego się poniżej.