Prosimy o wypełnienie poniższego formularza z uwzględnieniem pól obowiązkowych oznaczonych gwiazdką.

Działanie ujędrniające kwasu hialuronowego związane jest z bardzo silnym działaniem higroskopijnym. Jedna cząsteczka tego kwasu jest w stanie związać nawet 250 cząsteczek wody. Środek ten wygładza, ujędrnia i poprawia elastyczność skóry. Dzięki swoim właściwościom uznawany jest za jeden z najskuteczniejszych środków nawilżających i chroniących skórę przed wysychaniem.

Z wiekiem spada zdolność skóry do wiązania cząsteczek wody. Zjawisko to jest efektem zmniejszania się ilości kwasu hialuronowego w naszych tkankach. W rezultacie skóra staje się wiotka i mniej elastyczna. Wypełnienie skóry kwasem hialuronowym pozwala zatrzymać proces starzenia skóry i przywrócić jej jędrny i młodzieńczy wygląd.

Zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego to:

  • napięta i jędrna skóra,
  • wygładzone zmarszczki,
  • poprawa nawilżenia skóry,
  • poprawa kolorytu skóry,
  • efekt odmłodzenia.

Aplikacja kwasu hialuronowego w Kryspin-Dent pozwoli Ci dłużej cieszyć się młodzieńczym wyglądem. Dzięki niemu Twoja skóra odzyska dawną jędrność i sprężystość. Wierzymy, że poprawi to także Państwa samopoczucie, a szeroki uśmiech na stałe zagości na Państwa twarzach. Nie zwlekaj! Już dziś skontaktuj się z nami i dowiedz się jak jesteśmy w stanie Ci pomóc.