Prosimy o wypełnienie poniższego formularza z uwzględnieniem pól obowiązkowych oznaczonych gwiazdką.

Kwas w Stomatologii
 W tej dziedzinie pracujemy laserem

Poza kosmetologią kwas hialuronowy znalazł szerokie zastosowanie w medycynie – w tym także w stomatologii. Preparat ten umożliwia rekonstrukcję estetyczną tkanek miękkich wewnątrz jamy ustnej Pacjenta. Wykorzystuje się go także do poprawy kształtu twarzy po wykonanych pracach protetycznych.

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego wykonywane wewnątrz jamy ustnej Pacjenta nie należą już do rzadkości. Za jego pomocą dokonujemy rekonstrukcji brodawek dziąsłowych oraz poprawiamy kształt i objętość dziąseł. Dzięki rewitalizacji warstwy nabłonkowej preparat ten może zredukować lub całkowicie wyeliminować problem pustej przestrzeni między zębami, a dziąsłem.

Przy dużych ubytkach w uzębieniu dochodzi do odkształcenia skóry i powstania zmarszczek mimicznych które mogą pozostać widoczne pomimo wypełnienia braków zębowych. Kwas hialuronowy umożliwia wypełnienie i usunięcie tych zmarszczek.

W stomatologii kwas hialuronowy wykorzystujemy do:

  • rekonstrukcji brodawek dziąsłowych,
  • poprawy kształtu i objętości dziąseł,
  • usuwania bruzd po pracach protetycznych (po dużych ubytkach w uzębieniu dochodzi do zmiany kształtu twarzy i powstania zmarszczek mimicznych).

Kwas hialuronowy jest preparatem naturalnym i nie powodującym powikłań po aplikacji. W Pomorskim Centrum Stomatologii nad prawidłowym przebiegiem zabiegu czuwa wyspecjalizowana kadra lekarska, dzięki czemu zabieg ten jest dla Pacjenta całkowicie bezpieczny.

Jesteśmy pewni, że nasi lekarze są w stanie uczynić Państwa uśmiech jeszcze piękniejszym. Nie zwlekaj! Już dziś skontaktuj się z nami i dowiedz się jak jesteśmy w stanie Ci pomóc.