Prosimy o wypełnienie poniższego formularza z uwzględnieniem pól obowiązkowych oznaczonych gwiazdką.

Wykonując uzupełniania protetyczne chcemy aby były one trwałe i spełniały swoje funkcje przez długie lata. Dlatego wszelkie prace protetyczne osadzamy na zębach, które są stabilnie usadowione w zębodole. W przeciwnym wypadku, tj. gdyby praca protetyczna została osadzona na ruszających się zębach lub nawet w ich pobliżu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostanie ona uszkodzona. Dlatego przed rozpoczęciem odbudowy protetycznej brakującego uzębienia, koniecznie należy uporać się z chorobami przyzębia. Choroby te odpowiadają bowiem za ruchy zębów i zwiększają ryzyko ich utraty.

Zaawansowana choroba przyzębia uniemożliwia przeprowadzenie odbudowy protetycznej, a także procesu implantacji. Na czas leczenia, rozchwiane zęby łączymy specjalnymi szynami, dzięki czemu przestają się one chwiać, wychylać i przesuwać względem siebie. Twoje zęby staną się przez to stabilniejsze i mniej podatne na urazy mechaniczne.

W tym samym czasie nasi lekarze przeprowadzą leczenie, którego celem jest regeneracja uszkodzonych tkanek. Po jego pozytywnym zakończeniu będziemy mogli przystąpić do wykonania odbudowy protetycznej. Skuteczne uporanie się z problemami periodontologicznymi daje gwarancję, że wykonane przez nas prace protetyczne będą służyć Państwu przez wiele lat.