Prosimy o wypełnienie poniższego formularza z uwzględnieniem pól obowiązkowych oznaczonych gwiazdką.

Ruszające się zęby są bardzo niepokojącym objawem, którego nie wolno zbagatelizować. Ruchy zębów spowodowane są osłabieniem korzeni zębów oraz tkanek otaczających ząb. Przyczyna problemu może leżeć w postępującej parodontozie, która nieleczona zwiększa ryzyko utraty uzębienia.

Gdy poczujesz, że twoje zęby ruszają się, bądź przemieszczają względem siebie, niezwłocznie powiedz o tym swojemu dentyście. Nie popadaj przy tym w specjalną panikę, ruszające się zęby wcale nie muszą wypaść. Nasi lekarze zaplanują leczenie, które zatrzyma postępy choroby i umożliwi regenerację zmienionych chorobowo tkanek.

Pamiętaj, że leczenie wcześnie rozpoczęte jest jeszcze mało inwazyjne i pozwala na całkowite zatrzymanie postępującej choroby. Gdy zgłosisz się do lekarza zbyt późno, leczenie będzie bardziej skomplikowane i konieczna może być interwencja chirurgiczna. Jeśli więc zauważysz pierwsze niepokojące objawy, nie zwlekaj z wizytą u specjalisty. Nasi lekarze zdiagnozują problem i zaproponują sposób jego rozwiązania, abyś mógł znów cieszyć się zdrowymi i mocnymi zębami.