Prosimy o wypełnienie poniższego formularza z uwzględnieniem pól obowiązkowych oznaczonych gwiazdką.

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej gamy zabiegów pielęgnacyjnych jamy ustnej i zębów, które sprzyjają dobremu samopoczuciu, działają odstresowująco i upiększająco, a zarazem leczniczo. Profesjonalne higienistki Kryspin-Dent zaproponują unikalny program pielęgnacji zębów i jamy ustnej.

Po latach zbierania doświadczeń utworzyliśmy nowy proces Pełnej Terapii Profilaktycznej. Składa się ona z dwóch spotkań, w trakcie których higienistka zajmie się ochroną Twojego uśmiechu przed próchnicą. Pełna Terapia Profilaktyczna obejmuje:

  • Fotografię stomatologiczną -proces leczenia zaczynamy i kończymy wykonaniem profesjonalnej fotografii stomatologicznej, która ma na celu ukazać zmiany, które zaszły podczas procesu leczenia.
  • Wybarwianie płytki nazębnej - kolejnym bardzo ważnym, wykonanym dwukrotnie działaniem jest wybarwienie płytki nazębnej. Dzięki temu poznamy Twoje nawyki higienizacyjne takie jak technika szczotkowania, czy dotarcie szczoteczką to trudnodostępnych miejsc. Przez swoje cechy wybarwienie płytki gwarantuje również bardzo precyzyjne wykonanie scalingu i piaskowania.
  • Ocenę kwalifikacji leczenia stomatologicznego – dzięki wykorzystaniu nowoczesnych badań oraz modeli matematycznych i specjalnych wskaźników możemy ocenić, w jakim stanie jest Twoja jama ustna.
  • Scaling ultradźwiękowy – mający na celu usunięcie kamienia nazębnego.
  • Wygładzenie zębów – za pomocą specjalnych szczoteczek i gumek, mające zabezpieczyć zęby przed próchnicą.
  • Fluoryzację – za pomocą szyn zębowych nasączonych tym związkiem.
  • Piaskowanie – specjalnym pudrem, który umożliwia pozbycie się osadu nazębnego.
  • Instruktarz – każda wizyta kończy się instruktarzem higienizacji. Na podstawie badań współczynników i wyników wybarwiania higienistka przekaże Ci informację, w jaki sposób zmienić technikę szczotkowania, czy też nawyki higienizacyjne. Wszystko po to, by pomóc Ci zabezpieczyć zęby przed próchnicą.

Pełna Terapia Profilaktyczna odbywa się na dwóch spotkaniach, oddzielonych od siebie tygodniowym odstępem, które zajmują łącznie około dwóch godzin. Dzięki temu higienistka lepiej pozna Twoje nawyki higienizacyjne oraz będzie w stanie ocenić zmiany w jamie ustnej pacjenta, a Ty nie odczujesz intensywności zabiegów. Leczenie kończymy dokumentując je za pomocą fotografii stomatologicznej, dzięki której możemy przekonać się o zakresie zmian, jakie zaszły w ustach Pacjentów.

Pełna Terapia Profilaktyczna Kryspin-Dent daje świetne efekty w zakresie profilaktyki próchnicy. Jeśli jednak nie chcesz skorzystać z pełnego zakresu leczenia, a tylko wycinku, poniżej przygotowaliśmy Ci kilka innych możliwości. Zapraszamy!