Prosimy o wypełnienie poniższego formularza z uwzględnieniem pól obowiązkowych oznaczonych gwiazdką.

Jednym z poważnych problemów stomatologicznych, wpływających znacząco na prawidłowe funkcjonowanie mechaniki narządu żucia są braki w uzębieniu. Rozwiązaniem może być zastosowanie implantu, inaczej wszczepu, na którym mocuje się koronę protetyczną, most lub protezę całkowitą. Współczesna implantologia proponuje szereg różnego rodzaju implantów, dzięki którym możliwe jest uzupełnienie utraconego zęba lub grupy zębów.

Zalety wszczepienia implantu:

  • najwyższy komfort i trwałość użytkowania,
  • wysoka estetyka i funkcjonalność,
  • możliwość uzupełnienia nawet pojedynczych braków zębowych bez konieczności szlifowania zdrowych zębów,
  • niemal 100 %  powodzenia zabiegu (przyjęcia się implantu w kości),
  • zatrzymanie procesu zaniku kości w miejscu utraconego zęba,

Każdy ubytek w uzębieniu wymaga szybkiej reakcji i uzupełnienia. Zaufaj naszym specjalistom stomatologom, którzy profesjonalnie dostosują rozwiązanie do stanu Twojego uzębienia i indywidualnych potrzeb.

Szycie i zdjęcie szwów

W przypadku wykonywania zabiegów, które wymagają u naszych Pacjentów zastosowania szwów ich zakładanie oraz późniejsze zdjęcie jest zawsze wliczone w cenę.

Gwarancja ustalonych kosztów leczenia

Zawsze przed rozpoczęciem każdego leczenia ustalamy z Pacjentem dokładną cenę zabiegu. Dajemy gwarancję jej niezmienności, chyba że pojawi się jakaś modyfikacja planu z inicjatywy Pacjenta. Nasi Pacjenci mają zatem możliwość wcześniejszego dopasowania prac protetycznych do swoich możliwości finansowych bez obaw o dodatkowe koszty.

Nieograniczona liczba wizyt w cenie

Nasi Pacjenci po ustaleniu zakresu prac protetycznych i kosztów leczenia mają prawo do tylu wizyt, ile wymaga tego stan uzębienia oraz oczekiwany efekt końcowy bez dodatkowych kosztów. Zdrowie i zadowolenie naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze.

Korony tymczasowe

Rozumiemy jak ważne dla naszych Pacjentów jest zachowanie estetyki uśmiechu podczas wykonywania prac protetycznych. W przypadku oczekiwania na docelową koronę protetyczną, naszym Pacjentom proponujemy odpowiednio dopasowane korony tymczasowe, które imitują tę właściwą i przede wszystkim chronią zęby.

Planowanie protetyki

Naszych Pacjentów zachęcamy do skorzystania z dodatkowej usługi planowania leczenia protetycznego, która umożliwia osiągnięcie najbardziej satysfakcjonujących rezultatów końcowych i oszczędność czasu. Lekarz na podstawie przeprowadzonej diagnozy i oczekiwań Pacjenta proponuje kompleksowy plan leczenia, przedstawia poglądowy model efektów rozwiązania oraz określa koszty. Po akceptacji i rozpoczęciu leczenia koszty pozostaną niezmienne niezależnie od późniejszej ewentualnej konieczności rozszerzenia leczenia.

Znieczulenie metodą komputerową

W naszym centrum stosujemy najnowocześniejszą technikę bezbolesnego znieczulenia komputerowego, która jest niezwykle komfortowa i przede wszystkim skuteczna. W trosce o najwyższe bezpieczeństwo naszych Pacjentów cały pakiet do znieczulenia jest zawsze sterylny i jednorazowy oraz w cenie usługi.

Konsylia lekarskie

Dbając o najwyższy standard leczenia prowadzimy konsylia lekarskie. Są to spotkania lekarzy różnych specjalności w celu wybrania najodpowiedniejszego i kompleksowego rozwiązania dla Pacjenta, zgodne z jego indywidualnymi potrzebami.