Prosimy o wypełnienie poniższego formularza z uwzględnieniem pól obowiązkowych oznaczonych gwiazdką.

Proteza teleskopowa to technika uzupełnienia uzębienia, w której występuje system podwójnych koron.
 Podstawę stanowi korona wewnętrzna, którą mocuje się do odpowiednio przygotowanych naturalnych zębów. Następnie na jej powierzchni osadza się drugą (ruchomą) część - koronę zewnętrzną, która ukryta jest w protezie lub moście. W Pomorskim Centrum Stomatologii Kryspin-Dent korony wykonywane są na podbudowie z biokompatybilnego i wysoce estetycznego Cerkonu.

Zalety zastosowania protez na teleskopach:

  • naturalny wygląd;
  • szczelne i stabilne mocowanie;
  • długotrwałość użytkowania;
  • polepszenie efektywności żucia;
  • brak klamer lub innych widocznych elementów metalowych;
  • łatwość utrzymania higieny;
  • alternatywa  do implantów.

Protezy teleskopowe to nowa jakość i idealny sposób do osiągnięcia olśniewającego uśmiechu.

Opłata za całość bez żadnych kosztów dodatkowych

 W naszym centrum zawsze na początku każdego zabiegu zostaje ustalony szczegółowy plan, który określa dokładnie koszt i zakres całego leczenia. Dzięki temu nasi Pacjenci nie muszą obawiać się żadnych opłat dodatkowych, gdyż wszelkie potrzebne narzędzia są uwzględnione w cenie.

Gwarancja ustalonych kosztów leczenia

Zawsze przed rozpoczęciem każdego leczenia ustalamy z Pacjentem dokładną cenę zabiegu. Dajemy gwarancję jej niezmienności, chyba że pojawi się jakaś modyfikacja planu z inicjatywy Pacjenta. Nasi Pacjenci mają zatem możliwość wcześniejszego dopasowania prac protetycznych do swoich możliwości finansowych bez obaw o dodatkowe koszty.

Nieograniczona liczba wizyt w cenie

Nasi Pacjenci po ustaleniu zakresu prac protetycznych i kosztów leczenia mają prawo do tylu wizyt, ile wymaga tego stan uzębienia oraz oczekiwany efekt końcowy bez dodatkowych kosztów. Zdrowie i zadowolenie naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze.

Planowanie protetyki

Naszych Pacjentów zachęcamy do skorzystania z dodatkowej usługi planowania leczenia protetycznego, która umożliwia osiągnięcie najbardziej satysfakcjonujących rezultatów końcowych i oszczędność czasu. Lekarz na podstawie przeprowadzonej diagnozy i oczekiwań Pacjenta proponuje kompleksowy plan leczenia, przedstawia poglądowy model efektów rozwiązania oraz określa koszty. Po akceptacji i rozpoczęciu leczenia koszty pozostaną niezmienne niezależnie od późniejszej ewentualnej konieczności rozszerzenia leczenia.

Znieczulenie metodą komputerową

W naszym centrum stomatologicznym stosujemy najnowocześniejszą technikę bezbolesnego znieczulenia komputerowego, która jest niezwykle komfortowa i przede wszystkim skuteczna. W trosce o najwyższe bezpieczeństwo naszych Pacjentów cały pakiet do znieczulenia jest zawsze sterylny i jednorazowy oraz w cenie usługi.