Prosimy o wypełnienie poniższego formularza z uwzględnieniem pól obowiązkowych oznaczonych gwiazdką.

Most jest pracą protetyczną wykonywaną w laboratorium. Ta technologia umozliwia wierne odtworzenie kształtu utraconych zębów, ich usytuowania w łuku zębowym oraz ich funkcji w zyciu. Pozwala zachować równowagę całego łuku zębowego.

Przy wykonaniu mostu wykorzystuje się zęby sąsiadujące z łuku - stanowią one filary do osadzenia całej pracy. W tym celu należy pomniejszyć ich obwód i nałożyć na nie uzupełnienie składające się z dwóch koron połączonych ze sobą brakującymi zębami.

Powierzchnie zebowe w pełni odzwierciedlają własne zęby. Projekt mostu jest wykonany w taki sposób, by zęby filarowe mogły być bezpiecznie obciążone dodatkowymi siłami żucia, wynikających z dostawionych zębów.

Most wiernie odtwarza kształt i kolor brakujących zebów.

Gwarancja ustalonych kosztów leczenia

Zawsze przed rozpoczęciem każdego leczenia ustalamy z Pacjentem dokładną cenę zabiegu. Dajemy gwarancję jej niezmienności, chyba że pojawi się jakaś modyfikacja planu z inicjatywy Pacjenta. Nasi Pacjenci mają zatem możliwość wcześniejszego dopasowania prac protetycznych do swoich możliwości finansowych bez obaw o dodatkowe koszty.

Nieograniczona liczba wizyt w cenie

Nasi Pacjenci po ustaleniu zakresu prac protetycznych i kosztów leczenia mają prawo do tylu wizyt, ile wymaga tego stan uzębienia oraz oczekiwany efekt końcowy bez dodatkowych kosztów. Zdrowie i zadowolenie naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze.

Korony tymczasowe

Rozumiemy jak ważne dla naszych Pacjentów jest zachowanie estetyki uśmiechu podczas wykonywania prac protetycznych. W przypadku oczekiwania na docelową koronę protetyczną, naszym Pacjentom proponujemy odpowiednio dopasowane korony tymczasowe, które imitują tę właściwą i przede wszystkim chronią zęby.