Prosimy o wypełnienie poniższego formularza z uwzględnieniem pól obowiązkowych oznaczonych gwiazdką.

Rozwiązaniem problemu utraty pojedynczych zębów, głównie przednich, może być zastosowanie mostu Maryland. Podstawą budowy tego typu mostu jest rama z włókna szklanego lub metalu z koroną protetyczną umieszczoną na przedzie. Utworzony w ten sposób sztuczny ząb ze skrzydłami jest mocowany na tylnych  ściankach sąsiadujących z ubytkiem zębów.  
Zalety zastosowania mostu Maryland:

  • szybkie dopasowanie,
  • łatwa regulacja i montaż,
  • brak konieczności szlifowania sąsiednich zębów,
  • estetyka,
  • alternatywa dla mikroprotez.

Zwiększone ryzyko nietrwałości powoduje, że w Pomorskim Centrum Stomatologii Kryspin-Dent tego typu rozwiązanie ma charakter tymczasowy i stosujemy je głównie w przypadku oczekiwania na odbudowę protetyczną po wszczepieniu implantów.

Gwarancja ustalonych kosztów leczenia

Zawsze przed rozpoczęciem każdego leczenia ustalamy z Pacjentem dokładną cenę zabiegu. Dajemy gwarancję jej niezmienności, chyba że pojawi się jakaś modyfikacja planu z inicjatywy Pacjenta. Nasi Pacjenci mają zatem możliwość wcześniejszego dopasowania prac protetycznych do swoich możliwości finansowych bez obaw o dodatkowe koszty.

Nieograniczona liczba wizyt w cenie

Nasi Pacjenci po ustaleniu zakresu prac protetycznych i kosztów leczenia mają prawo do tylu wizyt, ile wymaga tego stan uzębienia oraz oczekiwany efekt końcowy bez dodatkowych kosztów. Zdrowie i zadowolenie naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze.