Prosimy o wypełnienie poniższego formularza z uwzględnieniem pól obowiązkowych oznaczonych gwiazdką.

W przeciwieństwie do tradycyjnej protezy szkieletowej, w której widoczne są metalowe klamry przytrzymujące, proteza na zatrzaskach charakteryzuje się mocowaniem na elementach ukrytych wewnątrz.
Na zachowanych zębach Pacjenta, które się okoronowuje, osadza się koronę z zasuwą bądź zatrzaskiem. Drugi element zasuwy znajduje się w protezie i ściśle odpowiada podstawie, niczym klucz do zamka, zapewniając jej doskonałe utrzymanie.
Zalety zastosowania protezy na zatrzaskach:

  • brak widocznych elementów metalowych;
  • stabilniejsze mocowanie w jamie ustnej w porównaniu do protez szkieletowych;
  • naturalny i estetyczny wygląd;
  • łatwość utrzymania higieny;
  • wieloletnia trwałość.

Komfort użytkowania oraz piękny uśmiech bez widocznej metalowej konstrukcji sprawia, że proteza na zatrzaskach idealnie zastępuje brakujące zęby.

Opłata za całość bez żadnych kosztów dodatkowych

 W naszym centrum zawsze na początku każdego zabiegu zostaje ustalony szczegółowy plan, który określa dokładnie koszt i zakres całego leczenia. Dzięki temu nasi Pacjenci nie muszą obawiać się żadnych opłat dodatkowych, gdyż wszelkie potrzebne narzędzia są uwzględnione w cenie.

Gwarancja ustalonych kosztów leczenia

Zawsze przed rozpoczęciem każdego leczenia ustalamy z Pacjentem dokładną cenę zabiegu. Dajemy gwarancję jej niezmienności, chyba że pojawi się jakaś modyfikacja planu z inicjatywy Pacjenta. Nasi Pacjenci mają zatem możliwość wcześniejszego dopasowania prac protetycznych do swoich możliwości finansowych bez obaw o dodatkowe koszty.

Nieograniczona liczba wizyt w cenie

Nasi Pacjenci po ustaleniu zakresu prac protetycznych i kosztów leczenia mają prawo do tylu wizyt, ile wymaga tego stan uzębienia oraz oczekiwany efekt końcowy bez dodatkowych kosztów. Zdrowie i zadowolenie naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze.

Planowanie protetyki

Naszych Pacjentów zachęcamy do skorzystania z dodatkowej usługi planowania leczenia protetycznego, która umożliwia osiągnięcie najbardziej satysfakcjonujących rezultatów końcowych i oszczędność czasu. Lekarz na podstawie przeprowadzonej diagnozy i oczekiwań Pacjenta proponuje kompleksowy plan leczenia, przedstawia poglądowy model efektów rozwiązania oraz określa koszty. Po akceptacji i rozpoczęciu leczenia koszty pozostaną niezmienne niezależnie od późniejszej ewentualnej konieczności rozszerzenia leczenia.

Znieczulenie metodą komputerową

W naszym centrum stosujemy najnowocześniejszą technikę bezbolesnego znieczulenia komputerowego, która jest niezwykle komfortowa i przede wszystkim skuteczna. W trosce o najwyższe bezpieczeństwo naszych Pacjentów cały pakiet do znieczulenia jest zawsze sterylny i jednorazowy oraz w cenie usługi.