Prosimy o wypełnienie poniższego formularza z uwzględnieniem pól obowiązkowych oznaczonych gwiazdką.

Coraz większym zainteresowaniem w przypadku odbudowy całkowitego bezzębia cieszy się rozwiązanie protetyczne z zastosowaniem implantów. Wynika to przede wszystkim z wzrastających wymagań Pacjentów.
 W naszym centrum lekarz stomatolog po przeprowadzeniu wnikliwego procesu diagnostycznego proponuje dwa rozwiązania - protezę mocowaną na stałe lub ruchomą bez konieczności stosowania preparatu adhezyjnego.
Zalety protez na implantach w porównaniu do standardowych rozwiązań:

  • najlepsza funkcjonalność i estetyka;
  • stabilniejsze osadzenie w jamie ustnej;
  • łatwiejsza artykulacja;
  • znacznie większa trwałość;
  • najdłuższy czas użytkowania;
  • ułatwione utrzymanie higieny.

Bezsprzecznie protezy oparte na implantach są najbardziej komfortowe. Naszym Pacjentom szczególnie polecamy to rozwiązanie, które umożliwia kompleksowo i szybko osiągnąć wysoce estetyczny i naturalny wygląd uśmiechu.

Opłata za całość bez żadnych kosztów dodatkowych

W Pomorskim Centrum Stomatologii zawsze na początku każdego zabiegu zostaje ustalony szczegółowy plan, który określa dokładnie koszt i zakres całego leczenia. Dzięki temu nasi Pacjenci nie muszą obawiać się żadnych opłat dodatkowych, gdyż wszelkie potrzebne narzędzia są uwzględnione w cenie.

Szycie i zdjęcie szwów

W przypadku wykonywania zabiegów, które wymagają u naszych Pacjentów zastosowania szwów ich zakładanie oraz późniejsze zdjęcie jest zawsze wliczone w cenę.

Gwarancja ustalonych kosztów leczenia

Zawsze przed rozpoczęciem każdego leczenia ustalamy z Pacjentem dokładną cenę zabiegu. Dajemy gwarancję jej niezmienności, chyba że pojawi się jakaś modyfikacja planu z inicjatywy Pacjenta. Nasi Pacjenci mają zatem możliwość wcześniejszego dopasowania prac protetycznych do swoich możliwości finansowych bez obaw o dodatkowe koszty.

Planowanie protetyki

Naszych Pacjentów zachęcamy do skorzystania z dodatkowej usługi planowania leczenia protetycznego, która umożliwia osiągnięcie najbardziej satysfakcjonujących rezultatów końcowych i oszczędność czasu. Lekarz na podstawie przeprowadzonej diagnozy i oczekiwań Pacjenta proponuje kompleksowy plan leczenia, przedstawia poglądowy model efektów rozwiązania oraz określa koszty. Po akceptacji i rozpoczęciu leczenia koszty pozostaną niezmienne niezależnie od późniejszej ewentualnej konieczności rozszerzenia leczenia.

Znieczulenie metodą komputerową

W  Pomorskim Centrum Stomatologii stosujemy najnowocześniejszą technikę bezbolesnego znieczulenia komputerowego, która jest niezwykle komfortowa i przede wszystkim skuteczna. W trosce o najwyższe bezpieczeństwo naszych Pacjentów cały pakiet do znieczulenia jest zawsze sterylny i jednorazowy oraz w cenie usługi.

Konsylia lekarskie

Dbając o najwyższy standard leczenia prowadzimy konsylia lekarskie. Są to spotkania lekarzy różnych specjalności w celu wybrania najodpowiedniejszego i kompleksowego rozwiązania dla Pacjenta, zgodne z jego indywidualnymi potrzebami.