Mali Pacjenci są dla nas najważniejsi. Jest tak dlatego, że wyrobione odpowiednio wcześnie nawyki higieny jamy ustnej pozwalają uniknąć sporych problemów w przyszłości. Dlatego postanowiliśmy ufundować Smoczą Akademię Uśmiechu.

Celem istnienia Akademii jest edukacja i wyrabianie pozytywnych nawyków higienizacyjnych u naszych młodych Pacjentów. Chcemy to osiągnąć za pomocą 4 filarów, które pomogą nam w osiągnięciu naszych celów. Oto one:

  • Pacjent dzielny jak Smok – prezenty dla naszych dzielnych Pacjentów.
  • Jesienne spotkania z profilaktyką u najmłodszych – spotkania z rodzicami oraz ich pociechami w edukacyjny i jasny sposób wyjaśniające najważniejsze elementy właściwej higieny jamy ustnej.
  • Akcja przedszkole – nasze wizyty w Trójmiejskich przedszkolach i spotkania z dziećmi.
  • Dzień Przedszkolaka w Kryspin-Dent – przez gry i zabawy w placówce przyzwyczajamy dzieci i oswajamy z gabinetem stomatologicznym. Przecież nie ma się czego bać.

Te cztery filary pozwalają nam wyrobić odpowiednie nawyki u najmłodszych już Pacjentów, a ich rodzicom pozwalają poznać nową płaszczyznę w relacjach dziecka i dentysty. Rzeczywistość, w której nie ma miejsca na strach przed gabinetem, a profilaktyka próchnicy może być dobrą zabawą.

By dowiedzieć się więcej kliknij w wybrany obrazek poniżej i poznaj szczegóły naszego programu.