Prosimy o wypełnienie poniższego formularza z uwzględnieniem pól obowiązkowych oznaczonych gwiazdką.

 W tej dziedzinie pracujemy laserem
 Zobacz nasze metamorfozy

Stomatologia estetyczna zajmuje się tworzeniem uśmiechu zgodnego z kanonem piękna. Kształtny, pełny, biały uśmiech stanowi podstawę estetyki twarzy i tym samym w decydujący sposób wpływa na nasz wizerunek.

Uśmiech, to harmonijne połączenie wyglądu i funkcji żucia

Piękny uśmiech jest bardzo ważny w kontaktach międzyludzkich. Wpływa na osiąganie sukcesów zawodowych oraz pomaga w życiu prywatnym. Daje nam pewność siebie i umożliwia okazywanie radości w jak najpełniejszy sposób. Zaczynamy zauważać jak wielki wpływ ma nasz wygląd na pozytywną reakcję otoczenia, własne samopoczucie, czy pewność siebie. Dlatego coraz częściej podejmujemy kroki zmierzające do uzyskania wymarzonego uśmiechu. Dzięki niemu w końcu będziemy mogli być w pełni sobą, nie musząc tłumić śmiechu i kryć zadowolenia. Uzyskać piękne, zdrowe, białe i równe zęby możemy dzięki pracy naszych specjalistów i najnowszej zaawansowanej technologii stomatologicznej. Współczesna stomatologia estetyczna daje liczne możliwości:

  • poprawy koloru zębów,
  • kształtu zębów,
  • korekty zgryzu,
  • regeneracji zębów,
  • czy całkowitej odmiany uśmiechu.

Ciężkie przypadki to nasza specjalność

Możemy stworzyć piękny, biały, równy uśmiech nawet u ludzi, którym wydaje się, że stan ich zębów jest beznadziejny. Oczyszczamy zęby z kamienia i osadu nadając im naturalny kolor. Wzmacniamy je dzięki specjalnym preparatom dobieranym indywidualnie do każdego Pacjenta. Nadajemy zębom właściwy kolor poprzez ich wybielenie. Tworzymy kształtny, pełny uśmiech poprzez wykonanie licówek oraz koron kosmetycznych. To wszystko możliwe jest dzięki wiedzy i umiejętnościom lekarzy, zaangażowanej pracy laboratorium protetycznego, jak również współczesnej technice.


W menu poniżej znajdziesz artykuły, w których wyjaśniamy najważniejsze elementy dziedziny, jaką jest stomatologia estetyczna. Oto kilka słów na temat tego, co zawierają:

  • Rozwiązania w stomatologii estetycznej – tutaj poznasz niektóre metody leczenia stosowane w naszych oddziałach.
  • Dawson, harmonijny uśmiech – Dowiesz się, jakie wyzwania stoją przed Pacjentem i stomatologiem pracującym nad odmienionym uśmiechem.
  • Proces leczenia w stomatologii estetycznej – tutaj dowiesz się, jak wygląda proces leczenia od diagnozy i planowania, aż po uzyskanie oczekiwanych efektów.
  • Metamorfozy – zobacz jakie uśmiechy udało nam się odmienić

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi usługami!