Prosimy o wypełnienie poniższego formularza z uwzględnieniem pól obowiązkowych oznaczonych gwiazdką.

Najważniejszą cechą każdego uśmiechu jest jego dopasowanie do buzi i charakteru osoby uśmiechającej się. Uśmiech wyglądający pięknie u jednej osoby, może być groteskowy u innej. Dlatego tak ważnym elementem pracy w stomatologii estetycznej jest uzyskanie harmonijnego dopasowania uśmiechu i twarzy.

Uśmiech by być pięknym, musi być harmonijny.

Owal twarzy, kształt policzków, sposób uśmiechania się, kontur twarzy, wysokość czoła, kształt oczu, te cechy należy uwzględnić dobierając nowy uśmiech. Nie jest to łatwe, Pacjenci różnie interpretują piękny uśmiech i mają różne oczekiwania względem swojego uśmiechu. Dlatego to harmonijne współdziałanie poszczególnych elementów składających się na uśmiech jest najważniejsze.

Harmonijne dopasowanie, jest kluczowe w stomatologii estetycznej

Dopasowanie nie dotyczy tylko elementów odmienionego wizerunku. Bardzo ważne jest również połączenie efektu wizualnego i prawidłowego działania narządu żucia. Harmonia między tymi dwoma elementami gwarantuje najlepszy możliwy efekt pracy i jego trwałość. Tylko ich współgranie i wzajemne wspieranie daje pełną satysfakcję i zadowolenie z metamorfozy.

Metoda Dawsona

Peter Dawson jest jednym z najznamienitszych lekarzy praktyków i nauczycieli w historii stomatologii. Jego metoda opierająca się na poszukiwaniu złotego środka uwzględniającego oczekiwania Pacjenta pod względem estetyki i wymogi prawidłowego działania stawu żuchwowo-skroniowego Jest wiodącą metodą planowania prac w stomatologii. Dzięki wykorzystaniu metodologii Akademii Dawsona leczenie daje efekty nie tylko ładniejsze, ale też trwalsze i wygodniejsze w użytkowaniu. Niewiele osób przed podjęciem leczenia zadaje sobie pytanie, czy z nowym-pięknym uśmiechem będzie wygodnie jeść i mówić, my zadajemy je zawsze!

Po leczeniu Pacjent ma odczuwać tylko satysfakcję, żadnych niedogodności – Dr Katarzyna Kryspin