Prosimy o wypełnienie poniższego formularza z uwzględnieniem pól obowiązkowych oznaczonych gwiazdką.

Uzyskanie efektu pięknych, prostych i białych zębów możliwe jest dzięki zastosowaniu licówek porcelanowych. Rozwiązanie to zostało docenione przez aktorów już w pierwszych latach kina. Nawet duże zbliżenia nie uwidaczniają niedoskonałości, a wzbudzają zachwyt pięknych, białych i kształtnych zębów.

Licówki porcelanowe są świetnym rozwiązaniem, gdy masz:

  • ukruszone kąty brzegów siecznych,
  • ubytki brzegów zębów,
  • niedorozwój zębiny lub szkliwa,
  • nierówności zębów,
  • szczeliny między zębami,
  • czy wady zgryzu.

Licówki pozwolą Ci również na zmianę kształtu zębów oraz uzupełnienie braków szkliwa. Są również stosowane w celu wybielenia zębów odpornych na chemiczne rozjaśnianie, czy trwałe przebarwienia, np.: spowodowane antybiotykami, obciążeniami genetycznymi.

Licówki w Kryspin-Dent

Licówki wykonywane są z różnych rodzajów materiałów. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat udoskonalano licówki, a wiedza o nich została ugruntowana. W Kryspin-Dent stosujemy najlepszy światowy standard zakładania licówek. Wykorzystujemy szczególny rodzaj porcelany, z której wykonana jest licówka. Ta odmiana porcelany pozwala uzyskać najmniejszą na świecie grubość od 0,1 mm. Ma również twardość bardzo zbliżoną do szkliwa naturalnych zębów. Dzięki temu zęby nie ścierają się o licówki, a uśmiech pozostaje biały i lśniący przez lata. Ponadto dzięki licówkom uzyskujemy efekt przeźroczystości jak w naturalnym szkliwie. Licówki pozwolą Ci cieszyć się idealnym kształtem i kolorem zębów.

Jak to działa?

Przed zastosowaniem licówek ząb musi zostać przygotowany, delikatnie wyszlifowany i wygładzony tak, aby przyklejona licówka idealnie przylegała. Konieczne jest również bardzo staranne dobranie koloru przyszłych licówek. Sposób założenia licówki polega na jej przyklejeniu za pomocą specjalnych cementów. Dobrze wykonana licówka jest bardzo trwała. Pomorskie Centrum Stomatologii Kryspin-Dent bierze pełną odpowiedzialność za wykonane licówki – dajemy gwarancję jakości oraz trwałości.