Prosimy o wypełnienie poniższego formularza z uwzględnieniem pól obowiązkowych oznaczonych gwiazdką.

Każdy marzy o prostych, białych zębach. Stanowią one podstawę naszego wizerunku. Dają pewność siebie i pozwalają na nieskrępowane okazywanie radości. Jeżeli Twoje zęby sprawiają, że nie możesz w pełni być sobą, nie zwlekaj. Podejmij kroki zmierzające do pozbycia się tego dyskomfortu.

Najpierw sprawdzenie stanu zębów

Pierwszym etapem jest dokładne sprawdzenie przez lekarza jaki jest stan Twoich zębów. Czy masz ubytki, jaka jest grubość szkliwa, wrażliwość kanalików zębowych, oraz stan dziąseł (czy nie występują żadne stany zapalne). Musisz pamiętać, że korony, mosty oraz wypełnienia nie ulegają wybieleniu. Dlatego lekarz te wszystkie ubytki zabezpiecza.

Wybielanie żelem

Następnie za pomocą zabiegów pielęgnacyjnych Twoje zęby zostaną oczyszczone i przygotowane do kolejnego etapu. Właściwy proces wybielania może zostać przeprowadzony w gabinecie i/lub częściowo w domu. Wybielanie rozpoczyna się od nałożenia żelu z substancją aktywną. Następnie żel zostaje naświetlony specjalną lampą. Zabieg trwa około godziny.

Metoda nakładkowa

Jeżeli masz bardzo ciemne zęby, zabieg będzie trwał nieco dłużej. Możliwe jest też zastosowanie metody nakładkowej, by kontynuować zabieg w warunkach domowych oraz utrwalić efekt. Polega to na wykonaniu w gabinecie indywidualnej formy (nakładek), którą następnie wypełniasz żelem i nakładasz według wskazań lekarza. Taki zabieg powtarza się przez okres 8 do 10 dni. Podczas wybielania może nastąpić czasowa nadwrażliwość zębów. Dlatego otrzymasz od nas specjalne preparaty ochronne i wzmacniające.

Uzyskasz oczekiwane rezultaty

Profesjonalne wybielanie chemiczne jest procesem w pełni bezpiecznym. Każdy jego etap wykonywany jest pod kontrolą lekarza. Rozmawiamy o Państwa indywidualnych potrzebach, dopasowujemy nasze działania tak, aby uzyskać pełną satysfakcję. W przypadku pełnego cyklu wybielania w ramach jednej opłaty powtarzamy zabiegi do momentu uzyskania oczekiwanego efektu. Po kilku latach zęby mogą ciemnieć lub mogą pojawić się na nich przebarwienia będące efektem czynników zewnętrznych takich jak kawa, soki czy tytoń oraz starzenia się zębów. Wówczas zalecana jest kilkudniowa kuracja nakładkowa.