Zalety wszczepienia implantu:

  • najwyższy komfort i trwałość użytkowania,
  • wysoka estetyka i funkcjonalność,
  • możliwość uzupełnienia nawet pojedynczych braków zębowych bez konieczności szlifowania zdrowych zębów,
  • niemal 100 %  powodzenia zabiegu (przyjęcia się implantu w kości),
  • zatrzymanie procesu zaniku kości w miejscu utraconego zęba,

Każdy ubytek w uzębieniu wymaga szybkiej reakcji i uzupełnienia. Zaufaj naszym specjalistom stomatologom, którzy profesjonalnie dostosują rozwiązanie do stanu Twojego uzębienia i indywidualnych potrzeb.

 

 Szycie i zdjęcie szwów

W przypadku wykonywania zabiegów, które wymagają u naszych Pacjentów zastosowania szwów ich zakładanie oraz późniejsze zdjęcie jest zawsze wliczone w cenę.

Gwarancja ustalonych kosztów leczenia

Zawsze przed rozpoczęciem każdego leczenia ustalamy z Pacjentem dokładną cenę zabiegu. Dajemy gwarancję jej niezmienności, chyba że pojawi się jakaś modyfikacja planu z inicjatywy Pacjenta. Nasi Pacjenci mają zatem możliwość wcześniejszego dopasowania prac protetycznych do swoich możliwości finansowych bez obaw o dodatkowe koszty.

Nieograniczona liczba wizyt w cenie

Nasi Pacjenci po ustaleniu zakresu prac protetycznych i kosztów leczenia mają prawo do tylu wizyt, ile wymaga tego stan uzębienia oraz oczekiwany efekt końcowy bez dodatkowych kosztów. Zdrowie i zadowolenie naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze.

Korony tymczasowe

Rozumiemy jak ważne dla naszych Pacjentów jest zachowanie estetyki uśmiechu podczas wykonywania prac protetycznych. W przypadku oczekiwania na docelową koronę protetyczną, naszym Pacjentom proponujemy odpowiednio dopasowane korony tymczasowe, które imitują tę właściwą i przede wszystkim chronią zęby.

Planowanie protetyki

Naszych Pacjentów zachęcamy do skorzystania z dodatkowej usługi planowania leczenia protetycznego, która umożliwia osiągnięcie najbardziej satysfakcjonujących rezultatów końcowych i oszczędność czasu. Lekarz na podstawie przeprowadzonej diagnozy i oczekiwań Pacjenta proponuje kompleksowy plan leczenia, przedstawia poglądowy model efektów rozwiązania oraz określa koszty. Po akceptacji i rozpoczęciu leczenia koszty pozostaną niezmienne niezależnie od późniejszej ewentualnej konieczności rozszerzenia leczenia.

Znieczulenie metodą komputerową

W Pomorskim Centrum Stomatologii stosujemy najnowocześniejszą technikę bezbolesnego znieczulenia komputerowego, która jest niezwykle komfortowa i przede wszystkim skuteczna. W trosce o najwyższe bezpieczeństwo naszych Pacjentów cały pakiet do znieczulenia jest zawsze sterylny i jednorazowy oraz w cenie usługi.

Konsylia lekarskie

Dbając o najwyższy standard leczenia prowadzimy konsylia lekarskie. Są to spotkania lekarzy różnych specjalności w celu wybrania najodpowiedniejszego i kompleksowego rozwiązania dla Pacjenta, zgodne z jego indywidualnymi potrzebami.